Home Forumlar Teknik Analiz Sırları Hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz

• Bu konu 3 yanıt içerir, 4 izleyen vardır ve en son 2 ay önce admin tarafından güncellenmiştir.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar

Minik
    Anahtar yönetici

Hoşgeldiniz kaptan adayları,

Bu forumu eğitimde aklınıza takılan konuları sormanız, başkalarından gelen sorulara verilen cevapları  okumanız, teknik analiz konusunda paylaşımlar yapabilmeniz için açtık. Böylelikle herkes için daha zengin bir içerik ve daha zevkli bir deneyim olacağını düşündük.

Eğitimle ilgili sorularınızı burada sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağız.

Siz de bir başkasının sorusuna cevap verebilirsiniz.

İligli konu başlığı altında teknik analiz paylaşımları yapabilirsiniz.

Her toplulukta olduğu gibi burada da kurallar içinde hareket edilmesi gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz.

1. Öncelikle birbirimize saygılı olalım. Tehdit edici, küçük düşürücü, alaycı, küfürlü paylaşımlar silinecektir.

2. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.

3.Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde açınız. Konuları eğitimdeki konu başlıkları ile uyumlu açarsanız herkes için daha faydalı olacaktır.

4. Bu forumu yatırım danışmanlığı kapsamına giren AL-SAT tavsiyesi gibi konular için kullanmayınız.

MACİT ÖNCEL
    Katılımcı

Teknik analiz çok zevkli bir alan. Hele para da kazanırsak çok keyifli olacak. Tabii stratejileri tavizsiz uygulayabilir ve duygularımıza göre değil grafik ve indikatörlere göre kararlar verebilirsek.

Tunç bey ile bu işi İYİ öğreneceğiz bence.

Herkese başarılar dilerim.

Macit Öncel

Ümit Başer
    Katılımcı

Merhabalar, eğitim videolarını tamamını bitirmedim izlemeye devam ediyorum aklıma bişey takıldı;  destek direnç belirlerken kendi belirlediğimiz destek dirençlermi yoksa fibonacci düzeltmesi kullanarak belirlenen destek dirençlerimi kullanmak mantıklıdır bunun ayrımını nasıl yapacağız saygılarımla.

admin
    Anahtar yönetici

Destek ve dirençleri bulmak için birçok yöntem bulunuyor. Fibonacci bunlardan sadece biri. Hepsini derslerde anlattım. İlerledikçe göreceksiniz.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.