Home Forumlar Teknik Analiz Sırları Sistem Kurma

Sistem Kurma

• Bu konu 1 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 3 ay önce admin tarafından güncellenmiştir.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar

Rıza Topaloğlu
    Katılımcı

Selamlar Tunç Hocam, sizi ilgiyle takip ediyorum ve eğitiminizi yeni bitirdim. Öncelikle vermiş olduğunuz bu eğitim için size çok teşekkür ederiz. Kafamızda oturmamış olan bazı konular daha net anlaşılır hale geldi. Mesela benim için hangi zaman periyotları takip ederek alım satım yapabileceğimiz gibi.

Eğitim içinde baya faydalı güzel bilgiler mevcut. Ben tip olarak spekülatif değil yatırımcı sayılırım ve sizden öğrendiğim gibi haftalık-günlük-4h likte fiyatları takip etmek istiyorum. Genellikle gümüş, dolar, altın arasında alım satım yapacağım. Ancak çoğunlukla korku ile ya alamıyordum ya da satamıyordum. Eğitimden öğrendiğim Divergence ve Supertrend için ayrı ayrı Gümüşe göre girdileri azaltıp arttırarak günlük ve 4 h likte sistem kurmaya çalıştım ancak tam etkili bir sonuç alamıyorum. Ya çok geç satıyor veya çok geç alıyor.

Eminim ki diğer arkadaşların da bu yönde talepleri olabilir. Sizden ricam, Gr-Gümüş  için %70-80 etkili bir sistemi bize ayarları yapılmış şekilde söyleyebilir misiniz.

Şimdiden çok teşekkürler, iyi çalışmalar.

admin
    Anahtar yönetici

Zaten göstergeler gecikmelidir ve ister istemez geç sinyal verecektir. Ayrıca yatay piyasada trend takibi yaptığımız göstergeler işe yaramaycaktır. O nedenle her piyasaya uygun etkili bir sistem olamaz zaten.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.