Home Forumlar Teknik Analiz Sırları zarar kes

zarar kes

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar

SERVET UÇAR
    Katılımcı

<span style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”>Hocam merhaba,</span>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”></div>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”>Zarar kes konusunda bir sorum olacaktı, cevaplarsanız çok memnun olacağım.</div>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”></div>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”>Bir hisse fiyatı  hızlı bir şekilde  14tl  den 13tl ye düşüyor,  benim de zarar kes seviyem 13,5 ise</div>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”>ve bu hisse  14 tl den 13 tl ye düşüş sırasında hiç alış talebi yoksa, benim zarar kesim işe yarar mı? Yani benim hissem   başkası tarafında alış talebi yoksa satılır mı?  Satılmaz ise  bu durumda zarar kes işe yaramıyor sonucu çıkar. Böyle bir durumda ne yapmak gerekir?</div>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”>Teşekkür ederim</div>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”>Saygılarımla</div>
    <div style=”color: #222222; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;”>Servet Uçar</div>

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.